Geleceğe Dönüş 3 Türkçe Dublaj izle | Yüksek Kalite |

Cialis
0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Cialis
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi

Geleceğe Dönüş 3 Türkçe Dublaj izle |Yüksek Kalite|

Bilim Kurgu filmlerinin babası dediğimiz ve büyük küçük her yaştan insanın severek izlediği 3 serilik sinema kuşağının 3.ve son filmi olan Geleceğe Dönüş 3 filmi sizleri yine çok farklı dünyalara götürmeye devam ediyor.. 1990 yılında çekilen ve vizyona giren bu seride kahramanlarımız Doktor ve Marty hem geleceğe hemde geçmişe giderler.. Hepimizin izlerken istediği bir şey vardı, zaman makinesi olurda geçmişe gitmek olmaz mı? sorusunu hepimiz sorduk ve yönetmen Robert Zemeckis’te sorularımızı duyarcasına filmin 3.sünde dileklerimizi yerine getirip kahramanlarımızı geçmişe vahşi batılara kadar gönderiyor.. Doktor Brown 1955 yılında kalan Marty’i kurtarmak için zaman makinesini kullanır, Marty’i kurtaran Doktor tekrar geldiği yere Marty ile birlikte dönmek üzereyken bir şimşek çakar ve Marty zaman makinesine binemez.. Ortaya çıkan enerji sonucu zaman makinesi aniden çalışır ve doktor 1855’e gider.. Bir anda kendini vahşi batıda bulan doktor bu tarihte zaman makinesini icat edemeyeceği için geleceğe Marty’e bir mektup yazar ve mektubun ona ulaşmasını bekler, tabi bu bekleme 70 yıl sürecektir.. Marty mektubu aldığında olanları anlar ve hemen 1955’teki Doktoru bularak ona olanları anlatır ancak Doktoru bulduğu yer tamda 2.filmdeki mahkeme binasının önüdür.. Doktor henüz yeni geleceğe gönderdiği Marty’i karşısında görünce şaşırır ancak kısa süre sonra olanları anlar.. Bu sırada bir gazetede Doktorun 1855’te 80 dolar için öldüğü yazmaktadır ve eğer Marty geçmise dönüp doktoru kurtaramazsa Doktor ölececektir.. Bakalım Marty vahşi batıya ulaşıp Doktor’u kurtarabilecek midir? Severek izlediğimiz Geleceğe Dönüş serisinin 3.ve son filmini zlerken hem gülecek hemde eğleneceksiniz.. Ayrıca Doktor Brown’un vahşi batıda Clara adında bir öğretmene aşık olmasıda sizlere çok güzel sahneler izletecek..

IMDB Puanı: 7.4

Yapım: 1990 - ABD

Yönetmen: Robert Zemeckis

Oyuncular: Michael J. Fox , Christopher Lloyd , Elisabeth Shue , Mary Steenburgen , Lea Thompson

Kategori: 1080p Film izle, 720p film izle, Bilim Kurgu Filmleri izle, Editör Önerisi, En İyi 50 Film, Film indir, Film izle, HD Film izle, IMDb 7.0+, Komedi Filmleri izle, Ölmeden izle, Seri Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (1)
  1. musto

    efsane film cok güzel… kac defa izledim bilmiyorum. Bilim kurgu sevipte izlemeyenlere tavsiye ederim. cok tesekkür ederim admin. iyiki varsiniz.

Sitemizde şuan toplam 231 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.