Testere 8 Jigsaw 2017 Tek Parça 1080p izle | Yüksek Kalite |

Cialis
0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Cialis
Film Bilgileri 4 ay önce eklendi

Testere 8 Jigsaw 2017 Tek Parça 1080p izle |Yüksek Kalite|

Jigsaw Efsanesi 2017 izle, Testere 8 Türkçe Dublaj izle
Jigsaw kelime anlamı olarak incelendiğinde ayrılıp birleşme anlamına gelmektedir. Ama gel gör ki film hepimizin bildiği testere filminin devamı olarak vizyona girmiştir. Testere filmi ilk olarak 2004 yılında vizyona giren ve ta o zamandan beri yüksek imdb puanlarıyla sinema severlerin ilgisini çeken bir film olmayı başarmıştır. Film seri olarak ele alındığında testere, testere 2, testere 3 , testere 4 , testere 5, testere 6 ve testere 7 final olarak vizyondan yer almıştır. Ve son olarak jigsaw , 3 kasım 2017 de vizyona girmiş ve testere serisinin devamı niteliğindedir. Filmde yönetmenliği Michael Spierig ve Peter Spierig kardeşler üstlenmiştir. Oyunculardan bahsetmek gerekirse; Matt Passmore, Tobin Bell, Callum Keith, Rennie ve Hannah Anderson ana oyunculardandır. Testere filmi serilerinin önceki filmleri, dünya üzerinde toplamda 874 milyon dolar gişe rekoruna ulaşmış ve Guinness rekorlar kitabına tüm zamanların en başarılı korku filmi serisi olarak geçmişti. Aslında bakıldığı zaman bu seride 6 yıl ara vermek çok uzun bir ara olarak görülmektedir. izleyicileri bir defa daha kanepelerine yapıştıracak olan eşsiz korkunç film sahneleriyle ve ses efektleriyle dolu jigsaw filminin senaryosu da Pete Goldfinger ve Josh Stolberg’e aittir.

Film türü de bilindiği gibi gizem, korku ve gerilim üzerine kurgulanmıştır. Filmin konusu; tüm vilayetlerde vahşi bir şekilde akıl almaz cinayetler işleniyordu. Ve adli tıp tarafından bulunan tüm işaretler bir kişiye odaklanmamıza sebep oluyordu. O kişi de john kramer. Ama bunun nasıl olabileceği hakkında hiç kimsenin tek bir fikri bile yoktu. Jigsaw olarak herkes tarafından bilinen john kramer, çok zaman önce öldürülmüştü. Akıllarda tek bir soru nasıl olabiliyordu? Jigsaw serinin sekizinci filmi olarak izleyicileriyle buluşmaktadır.

IMDB Puanı: 6.2

Yapım: 2017 - ABD

Yönetmen: Michael Spierig, Peter Spierig

Oyuncular: Tobin Bell, Laura Vandervoort, Callum Keith Rennie, Matt Passmore, Brittany Allen

Kategori: 1080p Film izle, 2017 Filmleri izle, 720p film izle, Editör Önerisi, En İyi 50 Film, Film indir, Film izle, Gerilim Filmleri izle, Gizem Filmleri, Korku Filmleri izle, Mobil Film izle, Ölmeden izle, Slide, Yabancı Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (1)
Sitemizde şuan toplam 231 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.